Rekonstrukce koupelen a bytových jader Pardubice

DOLBE KOUPELNOVÉ STUDIO PARDUBICE nabízí rekontrukce bytových jader, přestavby a realizace nových koupelen.

Postaráme se o vaši koupelnu komplexně. Navštivte nás na prodejně, kde zjistíme vaše potřeby, představy a možnosti. Na základě konzultace s vámi doporučíme takové vhodné koupelnové vybavení a materiál, aby vyhovoval nejen účelově, ale abyste se ve vaší nové koupelně cítili dobře nejen vy, ale i vaše rodina po dlouhá léta.

Ukázkové koupelny si můžete prohlédnout v naší vzorkové prodejně, kde jsou připravené koupelnové boxy pro vaši inspiraci.

Poradenství

Starosti přenechte nám. Poradíme vám, jaké výrobky si do své koupelny vybrat. Vybereme vhodnou kvalitu na základě vašich potřeb a možností. Odhadneme životnost produktů, abychom co nejlépe splnili vaše nároky a přání. Doporučíme ten nejvhodnější materiál do vaší koupelny z hlediska snadné údržby. Vaše spokojenost je naší motivací.

Připravíme na základě vašich požadavků a představ grafické 3D návrhy. Nabízený sortiment je tak široký a pestrý, že dokážeme vybavit koupelnu malých i velkých rozměrů. Poradíme si s moderním designem i retro stylem koupelny. Vaše fantazie je pro nás výzvou.

Pokud potřebujete více informací nebo byste si přáli osobní konzultaci s námi, stačí poslat svůj dotaz prostřednictvím formuláře.

Kde působíme

Dolbe Koupelnové centrum působí nejen v obci Pardubice - Dražkovice, ale také v obcích Chrudim, Hradec Králové, Přelouč a jejich okolí.

© DOLBE KOUPELNOVÉ CENTRUM PARDUBICE, všechna práva vyhrazena.
Redakční systém WebAutomat CMS | Tvorba webových stránek Develox