DOLBE Koupelnové centrum Pardubice

Vánoční otevírací doba:

Od 21.12 2018 do 1.1 2019 zavřeno.

Krásné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v roce 2019 přejí 
Koupelny DOLBE.


!!!NOVINKA!!!  Betonový obklad v imitaci kamene.Vyrobeno v ČR. Více v záložce luxusní zboží.

Provádíme rekonstrukce bytových jader, přestavby a realizace nových koupelen včetně 3D návrhů. Nabízíme ucelený sortiment zboží pro koupelny moderní i rustikální. Působíme na trhu od roku 1993. Za tuto dobu jsme získali mnoho zkušeností v tomto oboru. Našim zákazníkům nabízíme profesionální přístup a jejich potřeby řešíme individuálně.

V naší široké nabídce najdete obklady, dlažby, vany, vaničky, hydromasážní systémy (vany, boxy, panely), sprchové kouty, koupelnový nábytek, vodovodní baterie a koupelnové doplňky, tuzemských i zahraničních výrobců.

Našim zákazníkům se věnujeme komplexně od A do Z. Poskytujeme poradenskou službu, návrhy v 3D i realizaci koupelny. Postaráme se o všechno sami. Vám tím odpadá starost s odpadem, který při rekonstrukci koupelny vzniká. Dovoz materiálu a odebrané koupelnové zboží se pro vás stává levnější o nižší sazbu DPH.

Mnoho z toho co nabízíme si můžete prohlédnout v naší vzorkové prodejně. Vybudovali jsme pro své zákazníky mnoho ukázkových koupelnových boxů pro inspiraci. To vám umožní lepší představu o vaší nové koupelně.

Dolbe Koupelnové centrum působí nejen v obci Pardubice - Dražkovice, ale také v obcích Chrudim, Hradec Králové, Přelouč a jejich okolí.

Navštivte naší facebookovou stránku 

© DOLBE KOUPELNOVÉ CENTRUM PARDUBICE, všechna práva vyhrazena.
Redakční systém WebAutomat CMS | Tvorba webových stránek Develox