O firmě

DOLBE koupelnové centrum Pardubice působí na trhu od roku 1993. Za tuto dobu jsme získali mnoho zkušeností v oboru. Provádíme rekonstrukce bytových jader, přestavby a realizace nových koupelen včetně 3D návrhů. Našim zákazníkům nabízíme profesionální přístup a jejich potřeby řešíme individuálně. Nabízíme ucelený sortiment zboží pro koupelny moderní i rustikální.  

V naší široké nabídce najdete obklady, dlažby, vany, vaničky, hydromasážní systémy (vany, boxy, panely), sprchové kouty, koupelnový nábytek, vodovodní baterie, koupelnové doplňky našich i zahraničních výrobců. 

Našim zákazníkům se věnujeme komplexně od A do Z. Poskytujeme poradenskou službu, návrhy v 3D i realizaci koupelny. Nemusíte řešit co s odpadem, který při rekonstrukci koupelny vzniká. Postaráme se o všechno sami a vám odpadá starost o odvoz odpadu, dovoz materiálu a odebrané zboží se pro vás stává levnější o nižší sazbu DPH.

Mnohé z toho, co nabízíme si můžete prohlédnout v naší vzorkové prodejně. Vybudovali jsme pro své zákazníky mnoho ukázkových boxů. To vám umožní lepší představu o vaší nové koupelně.

Fotografie z prodejny Koupelnového centra DOLBE Pardubice

Působíme nejen v obci Pardubice - Dražkovice, kde se nachází naše prodejna, ale také v obcích Chrudim,

Hradec Králové, Přelouč a jejich okolí.

© DOLBE KOUPELNOVÉ CENTRUM PARDUBICE, všechna práva vyhrazena.
Redakční systém WebAutomat CMS | Tvorba webových stránek Develox